logo

U bent hier

Waarschuwingsbericht

Opgelet! Dit event heeft al plaatsgehad.

Kick-off Lerarenopleiding 2018-2019

zaterdag, 22 september, 2018 - 10:00
Campus: Brussels Humanities, Sciences & Engineering campus
Faculteit: Departement Lerarenopleiding (IDLO)
D
D.0.05 (zaterdag)
lerarenopleiding@vub.ac.be
Kick Off

De Lerarenopleiding verwelkomt dit jaar nieuwe studenten met twee kick-off-momenten tijdens dewelke je alles te weten komt over de lerarenopleiding en je een eerste keer kennis maakt met je stagebegeleider.

 

Kick-off

Om het jaar op gang te trappen organiseert de lerarenopleiding dit jaar niet één maar twee kick-off-momenten.  Het tweede kick-off-moment gaat door op zaterdag 22 september van 10u tem 12u in lokaal D.0.05.  Alle studenten worden verwacht op een van deze twee contactmomenten.

 

Intakegesprek

Vanaf het begin van de lerarenopleiding sta je met beide voeten in de praktijk.  Om alles in goede banen te leiden maken alle studenten tijdens de kick-off week een afspraak met hun stagebegeleider.  Hoe maak je een afspraak?  Simpel, klik hieronder op de naam van je stagebegeleider en kies een moment.  Maak zeker een afspraak met de stagebegeleider van je hoofdprofiel, zo nodig maak je ook een afspraak met de stagebegeleider van je keuzeopleidingsonderdeel.

Alvast tot dan !

----------------------------------

 Kick-off Keuzemoment 2

Zaterdag 22 september 2018 van 10u tem 12u

Locatie D.0.05

 

Intakegesprekken

Op afspraak vanaf 20 augustus 2018.  Klik op de naam van je stagebegeleider en kies een moment.

 

SLO (exacte) Wetenschappen:

David Maquenne – Wiskunde & Fysica

Anja Decoster – Aardrijkskunde of via anja.decoster@vub.be

Linde Moriau – Biologie & Natuurwetenschappen of via linde.moriau@vub.be

Steven Claes – Informatica  of via steven.claes@vub.be

SLO  Lichamelijke Opvoeding

Ariane Caplin – Lichamelijke opvoeding of via ariane.caplin@vub.be

SLO  Humane Wetenschappen

Wim Keyaerts – Economie, Boekhouden & Recht of via Wim.keyaerts@vub.be

Clara Mathues – Kunstwetenschappen en Archeologie of via clara.mathues@vub.be

Iris Gysels – Geschiedenis-Cultuurwetenschappen-Gedragswetenschappen of via iris.gysels@vub.be

SLO  Talen

Gemma Rovira – Spaans of via gemma.rovira.gili@vub.be

Karolien Voets – Frans of via karolien.voets@vub.be

Maggy Brusselmans – Engels  of via Maggy.brusselmans@vub.be

Sofie De Laat – Nederlands of via sofie.de.laat@vub.be

Wim Baert – Duits of via wim.baert@vub.be

SLO Niet-confessionele Zedenleer en filosofie

Jo Dirix – NCZ of via jo.dirix@vub.be

 Project Algemen Vakken in het Beroepsonderwijs:

Ingeborg Plackle – Project Algemene Vakken of via ingeborg.plackle@vub.be

Leraar-In-Opleiding (LIO) 

Peter Deriemaeker - LIO-begeleider of via peter.deriemaeker@vub.be

Module 2 & 6 (voor studenten in een gespreid traject die enkel module 2 & 6 volgen)

Inge Bogaert   of via inge.bogaert@vub.be

IDLO-team

Vrije Universiteit Brussel - IDLO