logo

Uitgebreide contactinformatie

U vindt het decanaat van de Faculteit Ingenieurswetenschappen op de tweede verdieping van gebouw K, lokaal 2K014.

Decaan
Prof. dr. Stefaan Caenepeel
E-mail: decaanir@vub.be
Tel: 02/629.29.01

Vicedecaan
Vicedecaan
Prof. dr. ir. Francis Berghmans
E-mail: vicedecaanir@vub.be
Tel: 02/629.28.72

Administratief secretaris onderwijszaken en internationaal beleid
Mevr. Mireille Ponet
mireille.ponet@vub.be
Tel: 02/629.28.55 

Administratief secretaris personeelszaken en algemeen beleid
Mevr. Tanja Thijs
tanja.thijs@vub.be
Tel: 02/629.28.72 

Medewerkers secretariaat
Mevr. Stephanie Denis
Stephanie.Denis@vub.be
Tel: 02/629.27.58

Mevr. Annick Lintermans
Annick.Lintermans@vub.be
Tel: 02/629.15.72

Mevr. Gerty Van Den Cruijce
Gerty.Van.Den.Cruijce@vub.be
Tel: 02/629.29.02

Coördinator internationalisering
Mevr. Pauline De Pelsmacker
Pauline.De.Pelsmacker@vub.be
Tel: 02/629.39.10

Medewerkster PR
Mevr. Maria Ghijsels
Maria.Ghijsels@vub.be
Tel: 02/629.28.56

Studietrajectbegeleidster
Mevr. Annelies Deboelpaep
annelies.deboelpaep@vub.be
Tel: 02/629.28.82